Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠKOLA

 Bylo nebylo.Ahoj jak se máš?Kouzelná školka!Kouzelná školka!Kouzelná školka!Kouzelná školka!Kouzelná školka!Kouzelná školka!Kouzelná školka!Kouzelná školka!Kouzelná školka!Kouzelná školka! Je nejlepší!

 

 

Začínající učitelka si chce na své třídě vyzkoušet poznatky z psychologie: "Každý, kdo si myslí, že je hloupý, ať se postaví." Po chvilce se v tiché třídě postavil Pepíček. Kantorka povídá: "Pepíčku, tak ty si myslíš, že jsi hloupý?" "Ne, prosím, ale přišlo mi nefér nechat vás stát jedinou."

 

 

Studentka přijde pozdě na hodinu. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"

 

 

Američtí novináři provádí průzkum, za jak dlouho se studenti naučí japonsky. No, přijdou na Harvard a ptají se studentů. Studenti jsou zaskočeni, nicméně prohlásí, že japonština je opravdu těžký jazyk a že potřebují minimálně dva roky. Novináři zapíší výsledky a jedou se zeptat do Anglie. Studenti sice kroutí hlavou, ale nakonec řeknou, že tak nejméně rok by potřebovali. Novináři opět zapíší výsledky a zamíří do Čech. Konkrétně se zastaví v Praze na VŠE a tam v počítačové učebně náhodně odchytí pár studentů a zase se ptají, za jak dlouho by se naučili japonsky. Tu se jeden ekonom s trochu červenýma očima ptá: "Prosím vás, a jsou na to skripta?" Oni říkají, že určitě anglická a že i česká by možná byla k mání. A student odpovídá: "No, a stačilo by to pozítří?"

 

 

 

BLONDÝNKY

 

 

 

Blondýnka stojí před zrcadlem a ptá se ho: "Zrcadlo, zrcadlo, pověz mi, kdo je na světě nejkrásnější." Zrcadlo: "Uhni, nevidím!"

 

 

Víte, proč jsou blondýnky tak zmatené na dámských záchodech? Protože si musí samy stahovat kalhoty.

 

 

Ptá se blondýnka blondýnky už si četla Shakespeara. Blondýnka se zamyslí a řekne: "A kdo ho napsal?"

 

 

Blondýnka letí do Londýna. Jak ji připravíte o místo u okna? Řeknete jí, že sedadla do Londýna jsou v prostřední řadì.

 

 

Víte proč blondýnka ve sprše chodí sem a tam? Protože na šamponu je napsáno WASH a GO.

 

 

Víte proč se blondýnky při bouřce usmívají? Protože si myslí, že je někdo fotí.

 

 

Co uděláte, když po vás blondýnka hodí pojistku? Zdrháte jako o život, protože má v puse granát.

 

 

Blondýnka jede po silnici a poslouchá rádio. Hlasatel vypráví jeden za druhým vtipy o blondýnkách, až to tuhle vytočilo a rádio vypnula. O chvilku později jela kolem kukuřičného pole a viděla tam blondýnku, jak vesluje v člunu. Zastavila, vyklonila se z okýnka a křičí: "Ty slepice! Přesně takové jako ty způsobujou, že se nám lidi smějí. Kdybych uměla plavat, dala bych ti co proto!"

 

 

Co se zeptá blondýna, když ji lékař řekne, že je těhotná? Pane doktore, a jste si jistý, že to dítě je moje?

 

 

Víte, proč mění blondýnky svým dětem suché pleny jen jednou za měsíc? Protože je na nich napsáno "až do šesti kilo".

 

 

 

Lord a Jean

 

 

 

"Jean, přineste mi klavír." "Proč pane?" "Zapomněl jsem si na něm doutník."

 

 

Sedí lord v salonu a snídá. Najednou krach, bum, prásk, do salonu se probourá auto. Lord nehne ani brvou a pozve řidiče ke stolu. Po vydatné anglické snídani se zeptá: "Pane, kam vlastne máte namířeno?" Řidič mu odpoví: "Do Liverpoolu." "To jste měl kratší přes kuchyň."

 

 

Lord spí a najednou se ozve strašná rána. Lord se probudí a volá: "Jean, Jean, co to bylo?" "Klid, lorde, to jen kočár zatočil do vedlejší ulice." "Aha. A co ta rána?" "Víte, Lorde, ona tam žádná nebyla!"

 

 

Lord s Lady mají svatební noc. Lady už leží jen tak na posteli a v tom přichází lord z koupele a praví: "Lady, mám na Vás velkou prosbu, můži si Vás prohlédnou." "Ale jistě, vždy� jsme manželé." Lord bedlivě, zkoumá tělo, a pak praví: "Lady mohla by jste se laskavě obrátit na bok." "Pro tebe choti, udělám vše na svět." Lord dál bedlivě zkoumá tìlo, a po chvilce zase praví: "Lady mě to připadá trapné, ale mohla by jste se obrátit na druhý bok?" "Ráda to pro Vás lordstvo udělám. Mohlo by mi Vaše Lordstvo říct, co vlastně hledá." "Jistě Lady, přátelé z klubu říkali, že by zde měl být nějaký otvor."

 

 

Ztroskotá loď a jediný se zachrání jeden Angličan na pustém ostrově. Když ho po deseti letech najdou, zjistí, že na tom ostrově postavil tři baráky. Tak se ho ptají, co je to za domy. "Ten první, to je dům, ve kterým bydlím." "A ten druhej?" "To je klub, do kterýho chodím." "No, a ten třetí?" "To je klub, do kterýho nechodím."

 

 

Sir Smith jde kolem trhana, hodí mu libru a povídá: "Dej si v nejbližší hospodě whisky na mé zdraví." "Jsem abstinent, pane." "Tak tady máš pět liber a kup si dobrý tabák!" "Díky, pane, ale já jsem nekuřák." "V tom případě ti dávám sto liber a běž k nejlepší prostitutce, a�ť si aspoň něco užiješ!" "Promiňte, pane, ale já nikdy netoužím po takových ženách." "Víš co? Tady máš dvěstě liber, zajdi k mé ženě a řekni jí, a�ť se podívá, jak vypadá muž, který nepije, nekouří a nesmilní s prostitutkami!"

 

 

Lord odjíždí na předstíranou služební cestu a říká sluhovi: "Jean, kdyby k Lady přišel nìjaký muž, dej mi okamžitě vědět!" Ukryje se v místním hotelu a čeká. Za chvíli volá Jean: "Pane, u Lady je Lord Kilburn." Náš lord neváhá, vyrazí domů, nabitým revolverem vtrhne do ložnice a PRÁSK. Ani se nepodívá, co způsobil, sedne v pokoji do křesla a uklidňuje se svou starou dobrou whisky. Jean se jde podívat, co střela způsobila a hlásí lordovi: "Mířil jste velmi přesně, pane, ustřelil jste mu ho u kořene." "A co Lady, Jean?" ptá se lord. "Lady? Ta se dusí."

 

 

Svěřoval se důvěrně lord v pánském klubu: "Přátelé, mně trvá soulož v průměru pět hodin a 42 minut." "Mylorde, a jak to můžete vědět tak přesně?" "No, čtyřicet minut se připravuji, dvě minuty souložím a pět hodin jsem v bezvědomí."

 

 

"Jean, kde jsou děti?" "V lednici, vaše lordstvo." "A nebude jim tam zima?" "Ne. Zavřel jsem dveře"

 

 

Lord Halifax je ubytován v hotelu. Večer mu hoteliér nabízí komplexní služby. "Nebude si přát Vaše lordstvo na noc mladou dívku?" "Ne, spíš nějakého chlapce." Hoteliér se rozhořčí a zvolá: "Zavolám strážníka!" "Well, tedy strážníka."

 

 

Volá lord domů: - "Ahoj Jeane! Za chvíli jsem doma. Nestalo se něco neobvyklého za mé nepřítomnosti?" - "Ne, sire. Jenom jsem zlomil rýč." - "Cože, rýč?" - "Ano, když jsem zakopával vašeho psa." - "Cože, můj pes je mrtev?" - "Ano, uhořel v boudě." - "Bouda hořela?" - "Ano, chytla od vašeho domu." - "Cože, můj dům hořel?! Jak to?" - "Lady šla po schodech se svícnem a když se dozvěděla, že vaší dceru znásilnili, tak ho upustila." - "Co?! Moji dceru znásilnili? A co je s lady?" - "Uhořela." - "Ne! Sakra, Jean, máte pro mně alespoň něco pozitivního?" - "Ano, sire. Vaše testy na AIDS."

 Ach,ty děti.

 

Jede maminka s Pepíčkem vlakem a klukovi se chce kadit. Záchod pořád obsazenej a tak když vjedou do tunelu, vysadí kluka a ať se vysere z okýnka.
Jenže tunel nebyl tak dlouhej a když za tunelem zastavili na zastávce, kluk ještě tlačil.
Průvodčí na to civí z perónu a povídá si: "Bože, to je ale vošklivej chlap. Kdyby neměl v hubě ten doutník, řeknu, že je to prdel."

 

Jsou děti ve škole a paní učitelka jim dá za úkol aby vymysleli básničku o jámě a rýči.....
Druhý den se hlásí Pepíček a tak ho paní učitelka vyvolá...Pepča si stoupne a říká: "Na zahradě máme jámu a v ní šuká táta mámu a já stojím u rýče...KU*VA to mám rodiče!